Середа, 14.11.2018, 09:21
ВРУС ПТНЗ
Приветствую Вас Що зириш? Реєструйся патороч. | RSS
Главная | Каталог статей | Регистрация | Вход
Меню сайта
Категории каталога
Мої статті [8]
Нормативні документи [6]
Збір ВРУС ПТНЗ у м. Львові [2]
Документи та корисна інформація про збір ради у м. Львові
ЗМІ про учнівське самоврядування [3]
Газети та окремі статті про учнівське самоврядування професійно-технічних навчальних закладів
Моделі учнівського самоврядування [0]
Розміщення моделей учнівського самоврядування професійо-технічних навчальних закладів України
Привітання сайту. [2]
тут розміщені різноманітні привітання, які були розміщенні на сайті у різний час
Наш опрос
Ваше ставлення до незалежного тестування
Всього відповідей: 219
Главная » Статьи » Мої статті

Звіт
ЗВІТ
о зробленої роботі Президента Ради учнівського самоврядування
професійно-технічних навчальних закладів м. Севастополя
за період з 1 листопада по 24 грудня 2007 року.

По приїзду у м. Севастополь мені була призначена зустріч з заступником начальника освіти і науки м. Севастополя, на якій я звітувала йому про те, які заходи були на зустрічі трьох Рад у м. Києві.
9 листопада 2007 року я була присутня на засіданні ветеранів разом з представниками молоді ( по одному представнику від кожної з існуючих Рад: шкільна, студентська та Рада ПТНЗ ), за присутністю начальника освіти і науки м. Севастополя М.І. Чербаджи. Головним питанням цього засідання була спільна робота ветеранів та руху молоді які займаються учнівським самоврядуванням. Також не менш важливе питання - патріотичне виховання нинішньої молоді. Було запропоновано більш глибше вивчання предметів: Історії України та Захисту Вітчизни.
16 листопада 2007 року в м. Севастополі відбулася перша офіційна нарада Ради учнівського самоврядування, на якій була створена регіональна Рада учнівського самоврядування ПТНЗ м. Севастополя, вибори президента і членів Ради. Президентом учнівського самоврядування м. Севастополя була обрана Добаш Сабіна ( тобто я ), також були обрані два заступника і секретар Ради. Був підписан меморандум о намірах співпраці між Радою учнівського самоврядування ПТНЗ, Регіональною Радою старшокласників та Регіональною студентською радою. Обговорювали умови угоди між управлінням освіти і науки СМДА ( Севастопольської Міської Державної Адміністрації ) і Радою учнівського самоврядування ПТНЗ м. Севастополя, говорили о прийняті взаємного плану роботи, а також інші органіційні питання стосовно подальшої роботи учнівського самоврядування ПТНЗ м. Севастополя.
23 листопада 2007 року була проведена друга нарада Ради учнівського самоврядування. Найголовнішим питанням була благодійна акція у допомогу дітям сиротам.
30 листопада 2007 року в якості члена журі була присутня на міської акції «Молодь каже – ні!», яка була присвячена негативному впливу курінню, наркоманії та захворюванню Сніду.
З 1 по 7 грудня в м. Севастополі серед ПТНЗ була проведена акція в допомогу дітям сиротам. Учні всі навчальних закладів дуже добре відреагували на цю пропозицію.
10 грудня 2007 року – третя нарада Ради учнівського самоврядування ,на якій був підписаний план спільної роботи, була обрана єдина форма Газети учнівського самоврядування, та її назва – «Лідер».
У подальшому плануванні: розробка єдиної системи стендів учнівського самоврядування у кожному ПТНЗ м. Севастополя, розробка «Скринь довіри».
Мною були розробленні : Положення учнівського самоврядування м. Севастополя, план роботи СРУС на 2007 – 2008 рік, колективна угода між адміністрацією та колективом учнів, положення про газету.

Категория: Мої статті | Добавил: Сабина (28.01.2008) | Автор: Добаш Сабина
Просмотров: 740 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Форма входа
Поиск
Друзья сайта
Copyright MyCorp © 2018