Середа, 14.11.2018, 09:46
ВРУС ПТНЗ
Приветствую Вас Що зириш? Реєструйся патороч. | RSS
Главная | Каталог статей | Регистрация | Вход
Меню сайта
Категории каталога
Мої статті [8]
Нормативні документи [6]
Збір ВРУС ПТНЗ у м. Львові [2]
Документи та корисна інформація про збір ради у м. Львові
ЗМІ про учнівське самоврядування [3]
Газети та окремі статті про учнівське самоврядування професійно-технічних навчальних закладів
Моделі учнівського самоврядування [0]
Розміщення моделей учнівського самоврядування професійо-технічних навчальних закладів України
Привітання сайту. [2]
тут розміщені різноманітні привітання, які були розміщенні на сайті у різний час
Наш опрос
Ваше ставлення до незалежного тестування
Всього відповідей: 219
Главная » Статьи » Мої статті

ВІТАЄ РУС ПТНЗ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
Відповідно до плану роботи ВРУС ПТНЗ, щодо проведення інформаційно - оздоровчої кампанії ”ВРУС ПТНЗ - за здоровий спосіб життя!” та плану Ради учнівського самоврядування професійно – технічних навчальних закладів Хмельницької області в усіх професійно – технічних навчальних закладах області сформовані та функціонують волонтерські бригади, що займаються пропагандою здорового способу життя.
26.02.08 року на базі ВПУ № 4 м. Хмельницького відбулося регіональне засідання органів учнівського самоврядування професійно – технічних навчальних закладів м. Хмельницького.
В засіданні взяли участь президенти Рад учнівського самоврядування ПТНЗ м. Хмельницького та заступники директорів з виховної роботи. Лідери учнівського самоврядування активно обговорили та визначились з напрямками роботи в інформаційно - оздоровчій кампанії „ВРУС ПТНЗ – за здоровий спосіб життя”!
Заплановано:
І. З 1 по 20 березня в професійно – технічних навчальних закладах м. Хмельницького провести конкурс плакатів „Молодь обирає здоров’я”!
Організатори : органи учнівського самоврядування ПТНЗ.
Поставленні завдання: активізація учнівської молоді за здоровий спосіб життя; набуття та засвоєння дітьми і молоддю нових знань про здоровий спосіб життя; підвищення рівня інформованості молоді з питань профілактики тютюнокуріння, алкоголізму, наркоманії, захворювань на ВІЛ/СНІД, інфекцій, що передаються статевим шляхом тощо.
Кращі плакати будуть представленні на зборах Ради учнівського самоврядування професійно – технічних навчальних закладів Хмельницької області та використовуватимуться для подальшої профілактичної роботи.
ІІ. Зустрічі з працівниками Хмельницького міського центру соціальної допомоги молоді (проведення освітньо – виховних, профілактичних та розважальних заходів; відео лекторії ”Профілактика негативних явищ в молодіжному середовищі”).
Президент Ради учнівського самоврядування ПТНЗ Хмельницької області Євдокімова О.
Категория: Мої статті | Добавил: Женя (04.03.2008)
Просмотров: 977 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Форма входа
Поиск
Друзья сайта
Copyright MyCorp © 2018