Середа, 14.11.2018, 09:24
ВРУС ПТНЗ
Приветствую Вас Що зириш? Реєструйся патороч. | RSS
Главная | Каталог статей | Регистрация | Вход
Меню сайта
Категории каталога
Мої статті [8]
Нормативні документи [6]
Збір ВРУС ПТНЗ у м. Львові [2]
Документи та корисна інформація про збір ради у м. Львові
ЗМІ про учнівське самоврядування [3]
Газети та окремі статті про учнівське самоврядування професійно-технічних навчальних закладів
Моделі учнівського самоврядування [0]
Розміщення моделей учнівського самоврядування професійо-технічних навчальних закладів України
Привітання сайту. [2]
тут розміщені різноманітні привітання, які були розміщенні на сайті у різний час
Наш опрос
Ваше ставлення до незалежного тестування
Всього відповідей: 219
Главная » Статьи » Мої статті

Прес-реліз Національної Ради молодіжних організацій України

Прес-реліз Національної Ради молодіжних організацій України

Рада молодих підприємців України
6 жовтня 2003 12:41

Національна Рада молодіжних організацій України отримала Свідоцтво про державну реєстрацію.

2 жовтня 2003 року Міністерство юстиції України видало Свідоцтво про державну реєстрацію Національної Ради молодіжних організацій України. Спілці, що об’єднала 56 всеукраїнських молодіжних організацій. Важливість події підтверджується тим, що в Україні почне діяти принцип співуправління державних органів з громадськістю при виробленні рішень в державній молодіжній політиці.

Після 17 лютого, коли була підписана Декларація про створення НРМОУ, розпочалася активна робота по створенню громадської платформи, партнера держави по формуванню молодіжної політики України. Через три місяці, 17 травня, під час проведення Національних зборів молодіжних організацій, делегати з усіх регіонів України проголосували про створення Національної Ради, про прийняття Статуту та обрали керівні органи. На посаду Голови Національної Ради молодіжних організацій України було обрано Віталія Хомутинника, народного депутата України, співголову Міжфракційного об’єднання депутатів “Нове покоління”.

Основними завданнями Національної Ради є формування державної молодіжної політики у сфері сприяння розвитку, соціальному становленню та захисту інтересів дітей і молоді; сприяння налагодженню зв`язків і обміну досвідом роботи між молоддю України та інших держав, налагодженню контактів для співпраці в усіх сферах діяльності.

Міжнародним відділом НРМОУ ведеться активна робота по налагодженню контактів з аналогічними молодіжними спілками за кордоном. На початку вересня до Києва приїздила делегація Бюро Європейського молодіжного форуму (ЄМФ) з метою вивчення та аналізу ситуації, що склалася в українському молодіжному середовищі. Починаючи з доби незалежності, Україна була представлена в ЄМФ, проте з 1999 року втратила своє членство в цій структурі, що представляє європейську молодь перед Радою Європи та Європейським Союзом. Україна – це єдина країна Європи, що не є членом цієї потужної організації. На сьогоднішній день, враховуючи важливість процесів Європейської інтеграції, виникла нагальна потреба для українських молодіжних організацій - вступ в ЄМФ.

Враховуючи ситуацію, що склалася, головними напрямками роботи НРМОУ є координація молодіжного руху в Україні, співпраця з органами державної влади, представлення української молоді на міжнародній арені.

Український молодіжний інформаційний центр
м. Київ, вул. Мельникова, 83-а, кімн.616
Тел (044) 219 3063 Факс (044) 219 3189

Категория: Мої статті | Добавил: Женя (27.12.2007)
Просмотров: 806 | Рейтинг: 5.0/1 |
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Форма входа
Поиск
Друзья сайта
Copyright MyCorp © 2018