Середа, 14.11.2018, 09:24
ВРУС ПТНЗ
Приветствую Вас Що зириш? Реєструйся патороч. | RSS
Главная | Каталог статей | Регистрация | Вход
Меню сайта
Категории каталога
Мої статті [8]
Нормативні документи [6]
Збір ВРУС ПТНЗ у м. Львові [2]
Документи та корисна інформація про збір ради у м. Львові
ЗМІ про учнівське самоврядування [3]
Газети та окремі статті про учнівське самоврядування професійно-технічних навчальних закладів
Моделі учнівського самоврядування [0]
Розміщення моделей учнівського самоврядування професійо-технічних навчальних закладів України
Привітання сайту. [2]
тут розміщені різноманітні привітання, які були розміщенні на сайті у різний час
Наш опрос
Ваше ставлення до незалежного тестування
Всього відповідей: 219
Главная » Статьи » ЗМІ про учнівське самоврядування

Розширений з’їзд Всеукраїнської ради учнівського самоврядування професійно-технічних навчальних закладів у Львові

Розширений з’їзд Всеукраїнської ради учнівського самоврядування професійно-технічних навчальних закладів у Львові

 

14-15 січня 2008 р. у старовинному місті Лева на базі Львівського вищого професійного училища ресторанного сервісу та туризму відбувся розширений зїзд Всеукраїнської ради учнівського самоврядування професійно-технічних навчальних закладів.

    Сучасний Львів – це чудова урбаністична панорама, колорит різних національних традицій, ділова активність та щира гостинність одночасно. Поєднання цих якостей надихало учасників збору – лідерів 24 областей України, Автономної Республіки Крим та міст Києва і Севастополя, на плідну працю та творчу наснагу протягом усього з’їзду.

Нас гостинно зустріло  Львівське вище професійне училище ресторанного сервісу та туризму. Після ознайомлення з матеріально-технічною базою училища ми переконалися, що це навчальний   заклад, у  якому вчать учнів творчо вирішувати проблеми, формують у них активну життєву позицію, розвивають підприємницьке ставлення до справи, роблять акцент на потенціал учня як новатора, розвивають у нього здібності адаптації до запитів і вимог ринку в якості ініціативного творчого фахівця.

У конферец-залі училища проходили  засідання ради учнівського самоврядування ПТНЗ, на яких  було розглянуто та вирішено низку важливих питань. Серед них  - проведення у кожній області компанії «ВРУС ПТНЗ – за здоровий спосіб життя». Рішенням Всеукраїнської ради учнівського самоврядування професійно-технічних навчальних закладів 14 вересня проголошено Днем учня професійно-технічного навчального закладу.

 

Відкрито гарячу лінію:

 

Президент ВРУС ПТНЗ_____________ ___________________________80322248387

Президент учнівського самоврядування Запорізької області___________80989565482

 

Тепер кожен учень професійно-технічного навчального закладу може звернутися за допомогою у вирішенні проблем учнівського самоврядування. Будемо раді почути ваші пропозиції та нові ідеї!

29 жовтня 2007 року під час засідання ВРУС ПТНЗ у м. Києві радою було прийнято рішення щодо створення власного сайту. За короткий період часу на базі Михайлівського ВПУ № 52 було створено сайт www.vrusptnz.at.ua . Його метою є вчасне інформування членів ВРУС ПТНЗ та всіх учасників учнівського самоврядування. Сайт має сприяти більш тісній співпраці між навчальними закладами України, організації масових заходів, які будуть проведені одночасно на всій території держави, вирішенню важливих питань, обміну досвідом та більш тісному спілкуванню.

Таким чином, розширений збір ВРУС ПТНЗ у Львові відзначився активною діяльністю та має важливе значення у розвитку учнівського самоврядування професійно-технічних навчальних закладів України. Маю надію, що ніхто з учнів професійно-технічних навчальних закладів не залишиться байдужим та покладе всі свої сили, молоду енергію, ініціативність та душевний вогонь на вівтар нашої спільної справи. Адже учнівське самоврядування є запорукою успішного суспільства.

Президент учнівського самоврядування професійно-технічних навчальних закладів Запорізької області

Сміхун Євгенія, учениця ВПУ №52

Категория: ЗМІ про учнівське самоврядування | Добавил: Женя (22.01.2008)
Просмотров: 636 | Комментарии: 1 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 1
1 President  
Гарно!
Молодець!

Ім`я *:
Email *:
Код *:
Форма входа
Поиск
Друзья сайта
Copyright MyCorp © 2018